Impakt shëndet

15 posts

I ftuar në pjesë tjetër të emsionit është Bojken Lako, një ndër këngëtarët më të mirë shqiptar, i cili ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm Lexo Artikullin »

Maja është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, e cila sjell hite muzikore të zonës jugore shqiptare. Të gjithë e njohim për zërin Lexo Artikullin »

Erkand Qerimaj është një nga peshëngritësit më të suksesshëm shqiptarë, ku me fanatizëm ka ngritur lart flamurin kuqezi në kompeticionet evropiane dhe botërore. Por si Lexo Artikullin »

Shikoni surprizën që bën grupi Alar Band në emision mjekësor ‘Diagnozë’ drejtuar nga Freskida Miloti, i cili transmetohet çdo të shtunë në orën 17 në Lexo Artikullin »

Këngëtarja e njohur, Mariza Ikonomi është ndër personazhet më të pëlqyer për muzikën prej vitesh. Ndryshe nga herët e tjera, ajo ka dhënë një intervistë Lexo Artikullin »

Këngëtarja e njohur, Merita Halili është bërë pjesë e rubrikës Impakt Shëndet në emisionin ‘Diagnozë’ nga Freskida Miloti ku ka folur për jetën e saj Lexo Artikullin »